  • TWEAALJANF-10.000000
TWEAALJANF-10.000000
advertisement
Manufacturer No:
TWEAALJANF-10.000000
HK JDW NO:
776-TWEAALJANF-10.000000
Step5Bar-code shipping tag
TWEAALJANF-10.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    10MHz
  • Output
    CMOS
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.65mm
  • Operating Frequency
    10MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Max Supply Current
    8mA
  • Control Voltage-Max
    2.5V
  • Control Voltage-Min
    0.5V
  • Height
    1.651mm
  • Height Seated (Max)
    0.065 1.65mm