  • TWEAACJANF-12.800000
TWEAACJANF-12.800000
advertisement
Manufacturer No:
TWEAACJANF-12.800000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-TWEAACJANF-12.800000
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TWEAACJANF-12.800000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    TW
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    VCTCXO
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    12.8MHz
  • Frequency Stability
    ±500ppb
  • Output
    CMOS
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.65mm
  • Operating Frequency
    12.8MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Max Supply Current
    8mA
  • Control Voltage-Max
    2.5V
  • Control Voltage-Min
    0.5V
  • Height
    1.651mm
  • Height Seated (Max)
    0.065 1.65mm