  • TVETBCSANF-12.800000
TVETBCSANF-12.800000
advertisement
Manufacturer No:
TVETBCSANF-12.800000
HK JDW NO:
776-TVETBCSANF-12.800000
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
TVETBCSANF-12.800000
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    TV
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    TCXO
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Frequency
    12.8MHz
  • Frequency Stability
    ±1ppm
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Base Resonator
    Crystal
  • Max Supply Current
    1.5mA
  • Height
    1.1938mm
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm