  • TTEAMESANF-19.200000
TTEAMESANF-19.200000
advertisement
Manufacturer No:
TTEAMESANF-19.200000
HK JDW NO:
776-TTEAMESANF-19.200000
Step5Bar-code shipping tag
TTEAMESANF-19.200000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Type
    VCTCXO
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppb
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    3.5mA
  • Max Supply Current
    3.5mA
  • Height
    2.1082mm
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm