  • TTEAKLJANF-10.000000
TTEAKLJANF-10.000000
advertisement
Manufacturer No:
TTEAKLJANF-10.000000
HK JDW NO:
776-TTEAKLJANF-10.000000
Package:
4-SMD, No Lead Exposed Pad
Description:
Quantity:
In Stock : 16605
Step5Bar-code shipping tag
TTEAKLJANF-10.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    VCTCXO
  • Additional Feature
    AT CUT
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±280ppb
  • Output
    CMOS
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.9mm
  • Operating Frequency
    10MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Max Supply Current
    6mA
  • Control Voltage-Max
    2.5V
  • Control Voltage-Min
    0.5V
  • Height
    2.1082mm
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm