  • TSX-3225 24.0000MF18X-C
TSX-3225 24.0000MF18X-C
advertisement
Manufacturer No:
TSX-3225 24.0000MF18X-C
HK JDW NO:
262-TSX-3225 24.0000MF18X-C
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
TSX-3225 24.0000MF18X-C
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    TSX-3225
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±18ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm