  • TSETTLJANF-26.000000
TSETTLJANF-26.000000
advertisement
Manufacturer No:
TSETTLJANF-26.000000
HK JDW NO:
776-TSETTLJANF-26.000000
Step5Bar-code shipping tag
TSETTLJANF-26.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±4.6ppm
  • Output
    CMOS
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    6mA
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm