  • TSETACJANF-10.000000
TSETACJANF-10.000000
advertisement
Manufacturer No:
TSETACJANF-10.000000
HK JDW NO:
776-TSETACJANF-10.000000
Step5Bar-code shipping tag
TSETACJANF-10.000000
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    0.5%
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    10MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.465V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Oscillator Type
    CMOS
  • Output Load
    15 pF