  • TSEATLJANF-25.000000
TSEATLJANF-25.000000
advertisement
Manufacturer No:
TSEATLJANF-25.000000
HK JDW NO:
776-TSEATLJANF-25.000000
Step5Bar-code shipping tag
TSEATLJANF-25.000000
  • Max Supply Current
    6mA
  • Height
    2.1082mm
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Type
    VCTCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±4.6ppm