  • TSEABCSANF-25.000000
TSEABCSANF-25.000000
advertisement
Manufacturer No:
TSEABCSANF-25.000000
HK JDW NO:
776-TSEABCSANF-25.000000
Package:
10-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 14966
Step5Bar-code shipping tag
TSEABCSANF-25.000000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Type
    VCTCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±1ppm
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Max Supply Current
    3.5mA
  • Height
    2.1082mm
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm