  • TSEAACSANF-10.000000
TSEAACSANF-10.000000
advertisement
Manufacturer No:
TSEAACSANF-10.000000
HK JDW NO:
776-TSEAACSANF-10.000000
Package:
10-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 3900
Step5Bar-code shipping tag
TSEAACSANF-10.000000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    10
  • Type
    VCTCXO
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±500ppb
  • Output
    Clipped Sine Wave
    Crystal
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Frequency
    10MHz
  • Power Supplies
    3.3V
  • Max Supply Current
    3.5mA
  • Height
    2.1082mm
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm