  • TSCTLLSATF-10.000000
TSCTLLSATF-10.000000
advertisement
Manufacturer No:
TSCTLLSATF-10.000000
HK JDW NO:
776-TSCTLLSATF-10.000000
Step5Bar-code shipping tag
TSCTLLSATF-10.000000
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TAPE AND REEL
  • Supply Voltage
    5V
  • Frequency Stability
    0.37%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    10MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.25V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    4.75V
  • Oscillator Type
    CLIPPED SINE
  • Frequency Adjustment-Mechanical
    NO
  • Output Impedance
    10000Ohm
  • Output Level
    0.8 V