  • TSCARLSANF-9.600000
TSCARLSANF-9.600000
advertisement
Manufacturer No:
TSCARLSANF-9.600000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-TSCARLSANF-9.600000
Package:
10-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TSCARLSANF-9.600000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    10-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    TS
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    VCTCXO
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    9.6MHz
  • Frequency Stability
    ±200ppb
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Max Supply Current
    3.5mA
  • Height
    2.1082mm
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm