  • TS63Y224KR10
TS63Y224KR10
advertisement
Manufacturer No:
TS63Y224KR10
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-TS63Y224KR10
Package:
Datasheet:
TS63Y224KR10
Description:
Res Cermet Trimmer 220K Ohm 10% 1/4W 14(Elec)/15(Mech)Turn 1.8mm (6.85 X 6.7 X 8mm) Gull Wing SMD T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TS63Y224KR10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Resistance
    220kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C