  • TS-KG01T-ART43F
TS-KG01T-ART43F
advertisement
Manufacturer No:
TS-KG01T-ART43F
Manufacturer:
Hanbo Electronic
HK JDW NO:
16661-TS-KG01T-ART43F
Package:
Datasheet:
Description:
NO 3.5mm Gull Wing 4.3mm White 50mA Rectangle button Brick nogging SPST 6mm 100MΩ 12V 250gf@±50gf SMD Tactile Switches ROHS