  • TRR18EZPF6811
TRR18EZPF6811
advertisement
Manufacturer No:
TRR18EZPF6811
HK JDW NO:
687-TRR18EZPF6811
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
Description:
TRR Series, Thick Film, 6.81kOhm, 0.25W 1/4W, ±1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 15432
Step5Bar-code shipping tag
TRR18EZPF6811
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    TRR
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Anti-Sulfur
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    6.81kOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm