  • TNPW120685K0BETY
TNPW120685K0BETY
advertisement
Manufacturer No:
TNPW120685K0BETY
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-TNPW120685K0BETY
Package:
1206
Step5Bar-code shipping tag
TNPW120685K0BETY
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Package / Case
    1206
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    85kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW