  • TNPU080530K1BZEN00
TNPU080530K1BZEN00
advertisement
Manufacturer No:
TNPU080530K1BZEN00
HK JDW NO:
873-TNPU080530K1BZEN00
Package:
0805 (2012 Metric)
Description:
TNPU Series, Thin Film, 30.1kOhms, 0.125W 1/8W, ±0.1%, -55°C~125°C
Quantity:
In Stock : 15544
Step5Bar-code shipping tag
TNPU080530K1BZEN00
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Supplier Device Package
    0805
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±5ppm/°C
  • Resistance
    30.1kOhms
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm