  • TND20V-680KB00AAA0
TND20V-680KB00AAA0
advertisement
Manufacturer No:
TND20V-680KB00AAA0
HK JDW NO:
856-TND20V-680KB00AAA0
Package:
Description:
Var MOV 40VAC/55VDC 3000A 68V Thru-Hole Radial