  • TND14V-560KB00AAA0
TND14V-560KB00AAA0
advertisement
Manufacturer No:
TND14V-560KB00AAA0
Manufacturer:
United Chemi-Con
HK JDW NO:
856-TND14V-560KB00AAA0
Package:
Description:
Var MOV 35VAC/44VDC 2000A 56V Thru-Hole Radial