  • TND10V-121KB00AAA0
TND10V-121KB00AAA0
advertisement
Manufacturer No:
TND10V-121KB00AAA0
HK JDW NO:
856-TND10V-121KB00AAA0
Package:
Description:
Var MOV 75VAC/100VDC 3500A 120V Thru-Hole Radial