  • TND05V-220KB00AAA0
TND05V-220KB00AAA0
advertisement
Manufacturer No:
TND05V-220KB00AAA0
Manufacturer:
United Chemi-Con
HK JDW NO:
856-TND05V-220KB00AAA0
Package:
Description:
Var MOV 14VAC/18VDC 250A 22V Thru-Hole Radial