  • TN2-L-H-24V
TN2-L-H-24V
advertisement
Manufacturer No:
TN2-L-H-24V
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-TN2-L-H-24V
Package:
Datasheet:
Description:
Power/Signal Relay, DPDT, Latched, 0.006A (Coil), 24VDC (Coil), 150mW (Coil), 1A (Contact), 110VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount, ROHS COMPLIANT