  • TLF9UAH302WR42K1
TLF9UAH302WR42K1
advertisement
Manufacturer No:
TLF9UAH302WR42K1
HK JDW NO:
782-TLF9UAH302WR42K1
Datasheet:
TLF9UAH302WR42K1
Description:
COMMON MODE CHOKE 420MA 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
TLF9UAH302WR42K1
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Series
    TLF9
  • Size / Dimension
    0.669Lx0.591W 17.00mmx15.00mm
  • Tolerance
    100%
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    3 mH
  • Current
    420mA
  • Max DC Current
    420mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1.5Ohm
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Height
    11.9888mm
  • Length
    17mm
  • Width
    15mm