  • TLF9UAH102W0R8
TLF9UAH102W0R8
advertisement
Manufacturer No:
TLF9UAH102W0R8
HK JDW NO:
782-TLF9UAH102W0R8
Datasheet:
TLF9UAH102W0R8
Description:
CMC 1MH 800MA 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
TLF9UAH102W0R8
  • Operating Temperature
    -25°C~115°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.669Lx0.591W 17.00mmx15.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Additional Feature
    INDUCTANCE 1000 MICRO HENRY
  • Packing Method
    BOX
  • Shielding
    Unshielded
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Operating Frequency
    50Hz Hz
  • Inductance
    1 mH
  • Current
    800mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    500mOhm
  • Inductance @ Frequency
    1mH @ 1kHz
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Height
    11.9888mm
  • Length
    17mm
  • Width
    15mm