  • TLE98792QXA40XUMA1
TLE98792QXA40XUMA1
advertisement
Manufacturer No:
TLE98792QXA40XUMA1
HK JDW NO:
376-TLE98792QXA40XUMA1
Package:
48-VFQFN Exposed Pad
Description:
Quantity:
In Stock : 495
Step5Bar-code shipping tag
TLE98792QXA40XUMA1
  • Factory Lead Time
    26 Weeks
  • Package / Case
    48-VFQFN Exposed Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    Automotive, AEC-Q100
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Oscillator Type
    Internal
  • Number of I/O
    10
  • Speed
    40MHz
  • RAM Size
    6K x 8
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    5.5V~27V