  • TL4051A12IDCKR
TL4051A12IDCKR
advertisement
Manufacturer No:
TL4051A12IDCKR
HK JDW NO:
699-TL4051A12IDCKR
Package:
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Datasheet:
Description:
-40°C~85°C TA Fixed PMIC 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Quantity:
In Stock : 12631
Step5Bar-code shipping tag
TL4051A12IDCKR
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
  • Supplier Device Package
    SC-70-5
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Part Status
    Obsolete
  • Temperature Coefficient
    50ppm/°C
  • Output Type
    Fixed
  • Current - Output
    12mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    1.225V
  • Current - Cathode
    65μA
  • Noise - 10Hz to 10kHz