  • TKP331M1AE11ME2
TKP331M1AE11ME2
advertisement
Manufacturer No:
TKP331M1AE11ME2
HK JDW NO:
3789-TKP331M1AE11ME2
Package:
Aluminum
Datasheet:
Description:
330μF Capacitor 20% 210mA Aluminum
Step5Bar-code shipping tag
TKP331M1AE11ME2
  • Package / Case
    Aluminum
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    330μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    800mOhm
  • Ripple Current
    210mA