  • TGF50-07870787-118
TGF50-07870787-118
advertisement
Manufacturer No:
TGF50-07870787-118
HK JDW NO:
464-TGF50-07870787-118
Step5Bar-code shipping tag
TGF50-07870787-118
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Outline
    199.90mm x 199.90mm
  • Thermal Conductivity
    5.0W/m-K
  • Thermal Resistivity
    0.70°C/W
  • Thickness
    0.118 3.00mm