  • TGF50-07870787-079
TGF50-07870787-079
advertisement
Manufacturer No:
TGF50-07870787-079
HK JDW NO:
464-TGF50-07870787-079
Step5Bar-code shipping tag
TGF50-07870787-079
  • Factory Lead Time
    5 Weeks
    Square
  • Published
    2015
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
    24 Months
  • Adhesive
    Tacky - Both Sides
  • Outline
    199.90mm x 199.90mm
  • Thermal Conductivity
    5.0W/m-K
  • Thermal Resistivity
    0.70°C/W
  • Thickness
    0.0790 2.000mm