  • TGF35-07870787-118
TGF35-07870787-118
advertisement
Manufacturer No:
TGF35-07870787-118
HK JDW NO:
464-TGF35-07870787-118
Package:
Description:
THERM PAD 199.9MMX199.9MM GREEN
Step5Bar-code shipping tag
TGF35-07870787-118
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Material
    Aluminum Oxide filled Silicone
  • Series
    TGF35
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Color
    Green
  • Shelf Life
    24 Months
  • Outline
    199.90mm x 199.90mm
  • Thermal Conductivity
    3.5W/m-K
  • Thermal Resistivity
    0.80°C/W
  • Thickness
    0.118 3.00mm