  • TG-V838-300-150-0.2
TG-V838-300-150-0.2
advertisement
Manufacturer No:
TG-V838-300-150-0.2
Manufacturer:
t-Global Technology
HK JDW NO:
788-TG-V838-300-150-0.2
Package:
Datasheet:
Description:
PHASE CHANGE MATERIAL 300X150X0.
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TG-V838-300-150-0.2
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    5 Weeks
  • Material
    Phase Change Compound
  • Shape
    Rectangular
  • Series
    TG-V838
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Phase Change Pad, Sheet
  • Color
    Gray
  • Usage
    Multi
  • Outline
    300.00mm x 150.00mm
  • Thermal Conductivity
    3.8W/m-K
  • Thickness
    0.0079 0.200mm