  • TFCCBIKANF-10.000000
TFCCBIKANF-10.000000
advertisement
Manufacturer No:
TFCCBIKANF-10.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-TFCCBIKANF-10.000000
Package:
8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TFCCBIKANF-10.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Packaging
    Box
  • Series
    TF
  • Size / Dimension
    0.803Lx0.504W 20.40mmx12.80mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    TCXO
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±1ppm
  • Output
    CMOS
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    20mA
  • Height Seated (Max)
    0.307 7.80mm