  • TF3435VU-600Y8R0-1H
TF3435VU-600Y8R0-1H
advertisement
Manufacturer No:
TF3435VU-600Y8R0-1H
HK JDW NO:
769-TF3435VU-600Y8R0-1H
Package:
Vertical, 4 PC Pin
Description:
COMMON MODE CHOKE 8A 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
TF3435VU-600Y8R0-1H
  • Package / Case
    Vertical, 4 PC Pin
  • Operating Temperature
    -20°C~120°C
  • Published
    2003
  • Size / Dimension
    1.260Lx0.866W 32.00mmx22.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Additional Feature
    INDUCTANCE 60 MICRO HENRY
  • Inductance
    60 μH
  • Current
    8A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    16mOhm
  • Height
    34.0106mm