  • TF2514VU-101Y5R0-01
TF2514VU-101Y5R0-01
advertisement
Manufacturer No:
TF2514VU-101Y5R0-01
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-TF2514VU-101Y5R0-01
Package:
Vertical, 4 PC Pin
Description:
COMMON MODE CHOKE 5A 2LN TH
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TF2514VU-101Y5R0-01
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Vertical, 4 PC Pin
  • Operating Temperature
    -20°C~120°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2003
  • Series
    TF
  • Size / Dimension
    0.945Diax0.512W 24.00mmx13.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Additional Feature
    INDUCTANCE 0.1 MILLI HENRY
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Approval Agency
    UL; CSA; IEC
  • Inductance
    100 μH
  • Current
    5A
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    40mOhm