  • TDZ30090WC12238BJ1
TDZ30090WC12238BJ1
advertisement
Manufacturer No:
TDZ30090WC12238BJ1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag
HK JDW NO:
878-TDZ30090WC12238BJ1
Package:
Description:
1200pF 9000V 9kV Ceramic Capacitor ±20% R85
Step5Bar-code shipping tag
TDZ30090WC12238BJ1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    R85
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    9000V 9kV
  • Capacitance
    1200pF