  • TCG104XGLPAPNN-AN30
TCG104XGLPAPNN-AN30
advertisement
Manufacturer No:
TCG104XGLPAPNN-AN30
HK JDW NO:
440-TCG104XGLPAPNN-AN30
Description:
LCD MOD TFT 10.4" XGA TRANSMISS
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TCG104XGLPAPNN-AN30
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Published
    2015
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Interface
    LVDS
  • Display Type
    TFT - Color
  • Viewing Area
    210.43mm W x 157.82mm H
  • Display Mode
    Transmissive
  • Backlight
    LED - White
  • Dot Pixels
    1024 x 768 (XGA)
  • Diagonal Screen Size
    10.4 264.16mm
  • Graphics Color
    Red, Green, Blue (RGB)
  • Dot Pitch
    0.07mm Wx0.21mm H