  • TCC1206X7R333K101DT
TCC1206X7R333K101DT
advertisement
Manufacturer No:
TCC1206X7R333K101DT
HK JDW NO:
15957-TCC1206X7R333K101DT
Description:
333 100V Ceramic Capacitor ±10% X7R 1206
Quantity:
In Stock : 4000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
TCC1206X7R333K101DT
  • Dielectric Material
    X7R
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperature Coefficient
    X7R
  • Voltage - Rated
    100V
  • Capacitance
    333
  • Voltage
    100Vdc
  • Thickness
    0.85mm