  • TC164-FR-07432RL
TC164-FR-07432RL
advertisement
Manufacturer No:
TC164-FR-07432RL
HK JDW NO:
898-TC164-FR-07432RL
Datasheet:
TC164-FR-07432RL
Step5Bar-code shipping tag
TC164-FR-07432RL
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    432Ohm
    Isolated
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height
    711.2μm
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm