  • TBL004-508-19BE-2GY
TBL004-508-19BE-2GY
advertisement
Manufacturer No:
TBL004-508-19BE-2GY
HK JDW NO:
207-TBL004-508-19BE-2GY
Package:
Description:
0.200 5.08mm Blue Tray Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Through Hole Horizontal with Board Screwless - Push Button Clamp 1 Levels 14-24 AWG TBL004-508
Step5Bar-code shipping tag
TBL004-508-19BE-2GY
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    TBL004-508
  • Pitch
    0.200 5.08mm
  • Voltage
    300V
  • Current
    10A