  • TBJV226M050CBSZ0000
TBJV226M050CBSZ0000
advertisement
Manufacturer No:
TBJV226M050CBSZ0000
HK JDW NO:
66-TBJV226M050CBSZ0000
Description:
22μF 20% 125°C-Max -55°C-Min Polar Bulk
Step5Bar-code shipping tag
TBJV226M050CBSZ0000
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2010
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    50V
  • Capacitance
    22μF
  • Depth
    6.1mm
  • Case Code (Metric)
    7361
  • Case Code (Imperial)
  • Polarity
    Polar
  • Height
    3.8mm
  • Length
    7.3mm
  • Width
    6.1mm