  • TAZH227K010CRSZ0000
TAZH227K010CRSZ0000
advertisement
Manufacturer No:
TAZH227K010CRSZ0000
HK JDW NO:
66-TAZH227K010CRSZ0000
Description:
220μF 2-Termination POLARIZED TANTALUM 0.02mA Tape & Reel (TR) H
Step5Bar-code shipping tag
TAZH227K010CRSZ0000
  • Factory Lead Time
    32 Weeks
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb) - fused
  • HTS Code
  • Capacitance
    220μF
  • Voltage - Rated DC
    10V
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Leakage Current
    0.02mA
  • Ripple Current
    160mA
  • Tan Delta
    0.1
  • Positive Tolerance
    10%
  • Negative Tolerance
    10%
  • ESR
    900 mΩ
  • Length
    7.24mm
  • Width
    3.81mm