  • TAZA225K010LBSZ0845
TAZA225K010LBSZ0845
advertisement
Manufacturer No:
TAZA225K010LBSZ0845
HK JDW NO:
66-TAZA225K010LBSZ0845
Description:
2.2μF 2-Termination Bulk A
Step5Bar-code shipping tag
TAZA225K010LBSZ0845
  • Packaging
    Bulk
  • Capacitance
    2.2μF
  • Voltage - Rated DC
    10V
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
    0.06
  • Positive Tolerance
    10%
  • Negative Tolerance
    10%
  • ESR
    6000 mΩ
  • Length
    2.54mm
  • Width
    1.27mm