  • TAETBEJANF-12.800000
TAETBEJANF-12.800000
advertisement
Manufacturer No:
TAETBEJANF-12.800000
HK JDW NO:
776-TAETBEJANF-12.800000
Step5Bar-code shipping tag
TAETBEJANF-12.800000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3V~3.3V
  • Frequency
    12.8MHz
  • Frequency Stability
    ±1ppm
  • Max Supply Current
    6mA
  • Height
    2.1082mm
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm