  • TAECDDSANF-14.400000
TAECDDSANF-14.400000
advertisement
Manufacturer No:
TAECDDSANF-14.400000
HK JDW NO:
776-TAECDDSANF-14.400000
Step5Bar-code shipping tag
TAECDDSANF-14.400000
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3V~3.3V
  • Frequency
    14.4MHz
  • Frequency Stability
    ±2.5ppm
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Max Supply Current
    3.5mA
  • Height
    2.1082mm
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm