  • TA45-ABFYKJ14C0
TA45-ABFYKJ14C0
advertisement
Manufacturer No:
TA45-ABFYKJ14C0
HK JDW NO:
685-TA45-ABFYKJ14C0
Package:
Datasheet:
TA45-ABFYKJ14C0
Step5Bar-code shipping tag
TA45-ABFYKJ14C0
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Voltage - Rated DC
    60V
  • Current Rating (Amps)
    1.4A
  • Voltage - Rated AC
    240V