  • TA45-ABFYFJ11C0-AZM01
TA45-ABFYFJ11C0-AZM01
advertisement
Manufacturer No:
TA45-ABFYFJ11C0-AZM01
HK JDW NO:
685-TA45-ABFYFJ11C0-AZM01
Step5Bar-code shipping tag
TA45-ABFYFJ11C0-AZM01
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Voltage - Rated DC
    60V
  • Current Rating (Amps)
    1.1A
  • Voltage - Rated AC
    240V