  • TA45-ABFRLJ22C0-AZM11
TA45-ABFRLJ22C0-AZM11
advertisement
Manufacturer No:
TA45-ABFRLJ22C0-AZM11
HK JDW NO:
685-TA45-ABFRLJ22C0-AZM11
Step5Bar-code shipping tag
TA45-ABFRLJ22C0-AZM11
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Voltage - Rated DC
    60V
  • Current Rating (Amps)
    2.2A
  • Voltage - Rated AC
    240V