  • TA45-ABFGHJ25C0-AZM14
TA45-ABFGHJ25C0-AZM14
advertisement
Manufacturer No:
TA45-ABFGHJ25C0-AZM14
Manufacturer:
Schurter Inc.
HK JDW NO:
685-TA45-ABFGHJ25C0-AZM14
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TA45-ABFGHJ25C0-AZM14
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Voltage - Rated DC
    60V
  • Current Rating (Amps)
    2.5A
  • Voltage - Rated AC
    240V