  • T495X226M035AHE250
T495X226M035AHE250
advertisement
Manufacturer No:
T495X226M035AHE250
HK JDW NO:
417-T495X226M035AHE250
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
22μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 250mOhm Tape & Reel Molded
Step5Bar-code shipping tag
T495X226M035AHE250
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    250mOhm
  • Height
    4mm
  • Length
    7.3mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22μF
  • Depth
    4.3mm